ADP121-AUJZ12R7
MFR.Part #
ADP121-AUJZ12R7
JLCPCB Part #
C658716
Package
TSOT-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V 120mV@(150mA) 150mA 40uVrms 5.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive TSOT-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS