ADM7150ARDZ-3.3
MFR.Part #
ADM7150ARDZ-3.3
JLCPCB Part #
C208041
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 16V 1uVrms 3.3V 4.3mA 800mA 94dB@(100kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Enable SOIC-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS