ADP7105ARDZ-3.3
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADP7105ARDZ-3.3
JLCPCB Part #
C659340
Package
SOIC-8-EP
Description
-40℃~+125℃ 1 20V 3.3V 500mA 900uA Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable SOIC-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS