ADM7150ARDZ-2.8
MFR.Part #
ADM7150ARDZ-2.8
JLCPCB Part #
C658441
Description
-40℃~+125℃ 1 16V 2.8V 800mA Fixed Over Temperature Protection Positive SOIC-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS