ADG1309BRZ-REEL7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADG1309BRZ-REEL7
JLCPCB Part #
C654784
Package
SOIC-16
Description
-16.5V~-13.5V、13.5V~16.5V -40℃~+105℃ 130Ω 15pF 2 4:1 500MHz 80ns 85ns SOIC-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS