ADG1204YRUZ
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADG1204YRUZ
JLCPCB Part #
C654758
Package
TSSOP-14
Description
-15V~15V、12V -40℃~+125℃ 1 120Ω 4:1 5.5pF 70ns 800MHz 90ns TSSOP-14 Analog Switches, Multiplexers ROHS