ADF4002BRUZ-RL
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADF4002BRUZ-RL
JLCPCB Part #
C654569
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~3.3V 400MHz External Three-Wire Interface TSSOP-16 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS