AD9288BSTZRL-40
MFR.Part #
AD9288BSTZRL-40
JLCPCB Part #
C653456
Package
LQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 0.5LSB 2 2.7V~3.6V 40MHz 8 Parallel port LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS