AD9244BSTZRL-40
MFR.Part #
AD9244BSTZRL-40
JLCPCB Part #
C653356
Description
-40℃~+85℃ 1 14 4.75V~5.25V 40MHz LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS