AD9238BSTZRL-20
MFR.Part #
AD9238BSTZRL-20
JLCPCB Part #
C653346
Package
LQFP-64(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 0.35LSB 12 2 2.7V~3.6V 20MHz SPI LQFP-64(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS