AD9283BRSZ-RL80
MFR.Part #
AD9283BRSZ-RL80
JLCPCB Part #
C653450
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 0.75LSB 1 2.7V~3.6V 8 80MHz SSOP-20-208mil Analog to Digital Converters (ADC) ROHS