AD9214BRSZ-RL80
MFR.Part #
AD9214BRSZ-RL80
JLCPCB Part #
C653261
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 0.75LSB 1 10 2.7V~3.6V 80MHz Parallel port SSOP-28-208mil Analog to Digital Converters (ADC) ROHS