AD9283BRSZ-RL50
MFR.Part #
AD9283BRSZ-RL50
JLCPCB Part #
C653449
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1 2.7V~3.6V 50MHz 8 Parallel port SSOP-20-208mil Analog to Digital Converters (ADC) ROHS