AD9218BSTZ-RL80
MFR.Part #
AD9218BSTZ-RL80
JLCPCB Part #
C653280
Package
LQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 0.9LSB 10 2 2.7V~3.6V 80MHz LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS