AD9218BSTZ-RL105
MFR.Part #
AD9218BSTZ-RL105
JLCPCB Part #
C653277
Package
LQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 10 105MHz 2 2.7V~3.6V LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS