AD9218BSTZ-RL65
MFR.Part #
AD9218BSTZ-RL65
JLCPCB Part #
C653279
Package
LQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 0.6LSB 10 2 2.7V~3.6V 65MHz LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS