AD9218BST-RL40
MFR.Part #
AD9218BST-RL40
JLCPCB Part #
C7457555
Package
LQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 0.3LSB 10 2 2.7V~3.6V 40MHz LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS