AD9214BRS-RL80
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD9214BRS-RL80
JLCPCB Part #
C7455254
Package
SSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 0.75LSB 1 10 2.7V~3.6V 80MHz SSOP-28 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS