AD8403ARUZ50-REEL
MFR.Part #
AD8403ARUZ50-REEL
JLCPCB Part #
C652785
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+125℃ 125kHz 2.7V~5.5V 256 4 500ppm/℃ 50kΩ Linear SPI ±30% TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS