AD8403ARZ50-REEL
MFR.Part #
AD8403ARZ50-REEL
JLCPCB Part #
C652791
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+125℃ 125kHz 2.7V~5.5V 256 4 500ppm/℃ 50kΩ Linear SPI ±1% SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS