AD8400ARZ10-REEL
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD8400ARZ10-REEL
JLCPCB Part #
C207469
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 10nA 2.7V~5.5V 256 500ppm/℃ 600kHz Linear SPI ±20% SOIC-8 Digital Potentiometers ROHS