AD8403ARZ10-REEL
MFR.Part #
AD8403ARZ10-REEL
JLCPCB Part #
C652788
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 10nA 2.7V~5.5V 256 4 500ppm/℃ 600kHz Linear SPI ±20% SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS