AD5263BRUZ200
MFR.Part #
AD5263BRUZ200
JLCPCB Part #
C649464
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+125℃ 200kΩ 256 30ppm/℃ 35kHz 4 4.5V~16.5V Linear SPI、I2C ±1% TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS