AD5262BRUZ50-RL7
MFR.Part #
AD5262BRUZ50-RL7
JLCPCB Part #
C649463
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+85℃ 130kHz 2 256 35ppm/℃ 50kΩ 5V~15V Linear SPI ±30% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS