YA4821510000G
MFR.Part #
YA4821510000G
JLCPCB Part #
C6758691
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
10A 150V 16 3 3.81mm Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS