YA4221510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YA4221510000G
JLCPCB Part #
C6014232
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
10A 14 150V 3 3.81mm Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS