YA1821510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YA1821510000G
JLCPCB Part #
C7417111
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
10A 150V 18P 3 3.81mm 6 Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS