PTC10LH01-252A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC10LH01-252A2020
JLCPCB Part #
C5829811
Description
1 2.5kΩ 330mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS