PT10LH01-202A2020
MFR.Part #
PT10LH01-202A2020
JLCPCB Part #
C7262276
Package
Plugin
Description
1 150mW 2kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS