PT10MH01-502A2020-PM-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT10MH01-502A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C7030536
Package
Plugin
Description
1 150mW 5kΩ ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS