PT10LH01-102A2020-PM-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT10LH01-102A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C5848429
Package
Plugin
Description
1 150mW 1kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS