KR0301010000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KR0301010000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~26 1x3P 3 300V 3P 5mm Female Plug 螺钉连接(M2.6) - Pluggable System Terminal Block ROHS