PS15RV60-472A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PS15RV60-472A3030
Description
1 250mW 4.7kΩ ±1000ppm/℃ ±30% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS