PS6MV55-104A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PS6MV55-104A3030
Description
1 100kΩ 100mW ±1500ppm/℃ ±30% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS