PS15NV60-473A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PS15NV60-473A3030
Description
1 250mW 47kΩ ±1000ppm/℃ ±30% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS