OQ2454010300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ2454010300G
JLCPCB Part #
C7322748
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS