OQ2154010300G
MFR.Part #
OQ2154010300G
JLCPCB Part #
C6350614
Description
-40℃~+115℃ 1 1x21P 20A 21 21P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS