OQ1771500300G
MFR.Part #
OQ1771500300G
JLCPCB Part #
C5703016
Description
-40℃~+115℃ 1 17 17P 1x17P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS