OQ1171500300G
MFR.Part #
OQ1171500300G
JLCPCB Part #
C6345987
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 1x11P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS