OQ1271500300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1271500300G
JLCPCB Part #
C6134713
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS