OQ1712010300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1712010300G
JLCPCB Part #
C5702997
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 17 17P 1x17P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS