OQ1712510300G
MFR.Part #
OQ1712510300G
JLCPCB Part #
C6134800
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 17 17P 1x17P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS