OQ1654300000G
MFR.Part #
OQ1654300000G
JLCPCB Part #
C5702981
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 16 16P 1x16P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Orange Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block