OQ1112000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1112000300G
JLCPCB Part #
C5702853
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 11 11P 1x11P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS