OQ1312000300G
MFR.Part #
OQ1312000300G
JLCPCB Part #
C5702890
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 13 13P 1x13P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS