OQ1112010300G
MFR.Part #
OQ1112010300G
JLCPCB Part #
C5817005
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 11 11P 1x11P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS