OQ0771810300G
MFR.Part #
OQ0771810300G
JLCPCB Part #
C6622324
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 20A 2P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS