OQ0571810300G
MFR.Part #
OQ0571810300G
JLCPCB Part #
C6248709
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 20A 2P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS