OQ1771810300G
MFR.Part #
OQ1771810300G
JLCPCB Part #
C6350569
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 20A 2P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS