OQ02B1510000G
MFR.Part #
OQ02B1510000G
JLCPCB Part #
C7016711
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x2P 2 2.5mm 2P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS